Politika

Taha Akyol, kendisini hedef gösteren Devlet Bahçeli'ye cevap verdi

1 ay önce

akyol

Karar gazetesi yazarı Taha Akyol, kendisini hedef gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ismini zikretmeden bugünkü yazısında sert bir şekilde eleştirdi.

Taha Akyol, dünkü açıklamalarında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli kendisini hedef göstermişti. Akyol bugünkü köşesinde kaleme aldığı yazısında Bahçeli'ye isim vermeden cevap verdi. Akyol cevabında, "Allah’ıma hamd olsun, eli sopalı adamlarım yok, hiç de özenmedim" diye yazdı.

 

Akyol ayrıca yazısında, "Bir düşünce mirası olarak milliyetçiliği ‘haddeden geçmemiş’ şiddet içgüdülerinin seviyesine düşürmekten herkes sakınmalıdır; düşünceye de ülkeye de zarardır. Bana ve yazar arkadaşlarıma hakaret edenlere, hedef gösterenlere benim söyleyeceğim budur." ifadelerini kullandı.

 İlgili konular

uzan

Cem Uzan: Anayasa değişikliği olmazsa Erdoğan bir daha aday olamaz

4 gün önce

Genç Parti Kurucu Başkanı Cem Uzan, yeni Anayasa çalışmalarına dair açıklamalarda bulundu. Uzan, ''Mevcut anayasaya göre bir kişi sadece 2 kere cumhurbaşkanı seçilebilir. Ben yanlış hatırlamıyorsam Sayın Erdoğan 2 kere seçildi. Anayasa değişikliği olmadığı takdirde Sayın Erdoğan bir daha aday olamaz” dedi....Devamını oku
bahçeli

Bahçeli, Enis Berberoğlu için Meclis'te oylama talep etti

2 hafta önce

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Enis Berberoğlu hakkında hazırlanan fezlekenin bir an önce Meclis gündemine alınmasını istedi. ...Devamını oku