Kültür-Sanat

Tarkan'dan hedef gösterilen Sezen Aksu'ya destek mesajı

4 ay önce

tarkan

Toplumsal olaylarda paylaşım ve yorumlarıyla büyük destek alan şarkıcı Tarkan, "Şahane Bir Şey Yaşamak" isimli yeni şarkısının inmişiz bir alâmate. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e..." sözleri nedeniyle hedef gösterilen Sezen Aksu için destek mesajı yayınladı.

Tarkan, Instagram hesabından Aksu ile çektirdikleri fotoğrafı paylaşarak, "Sezen Aksu şarkıları ve varlığı ile bu topraklarda vicdanın, kalbin sesi olmuş, ülkemizin en büyük değerlerindendir" ifadelerini kullandı.

 

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Tarkan destek mesajında şunları söyledi:

 

“Sezen Aksu şarkıları ve varlığı ile bu topraklarda vicdanın, kalbin sesi olmuş, ülkemizin en büyük değerlerindendir. Candır, canımızdır o. Son günlerde kendisine yapılan haksızlık, saygısızlık ve ayıp hiçbir zaman unutulmayacak, tarihe yazılacaktır.

 

Bugünün tbt’si de Sezen’le yıllar önce gittiğimiz Thailand tatilinde herkesi ekip baş başa gezip tozduğumuz, eğlendiğimiz, tanınmadan özgürlüğün tadını çıkardığımız unutulmaz anlardan olsun.”İlgili konular

tarkan

Tarkan yine tepkisini ortaya koydu: Tüm kalbimle hekimlerin yanındayım

2 ay önce

Sanatçı Tarkan, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hekimlere yönelik “Gidiyorlarsa gitsinler” sözlerine tepki göstererek ''Hekimler bu ülkenin başının tacıdır. Değerleri bilinmelidir" diye destek açıklaması yaptı....Devamını oku
Bahçeli

Bahçeli'den 'Geççek' yorumu: Tarkan'ın "Kıl oldum abi" şarkısını dinleyin

3 ay önce

MHP lideri Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu....Devamını oku