Politika

Tekirdağ AKP İl Başkan'ı kapı kapı karne dağıttı

1 yıl önce

karne

Eğitim-Sen, öğrencilere karne dağıtan AKP Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ve öğrencilerin karneleri ile adres bilgilerini veren Süleymanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Şenol hakkında suç duyurusunda bulunacak.

Milli Eğitim Bakanlığı, 2020-2021 eğitim öğretim yılının ilk döneminde koronavirüs tedbirleri nedeniyle uzaktan eğitim gören öğrenciler için basılı karne yerine dijital karne kararı almıştı. Ortada bakanlığı böyle bir kararı olmasına rağmen, AKP Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan'ın kapı kapı dolaşarak karne dağıttığı görüldü.

 

Bununla yetinmeyen Özcan, karne dağıtımıyla ilgili de özel olarak bir video hazırlatıp, sosyal medya hesabından yayımladı.

 

AKP Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan'a, öğrencilerin karne, takdir/teşekkür gibi belgeleri ile ev adresi bilgilerinin Tekirdağ’daki Süleymanpaşa İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Şenol'un verdiği iddia edildi.

 İlgili konular

erdoğan

Erdoğan, Tekirdağlıları 1915 Çanakkale Köprüsü'nün açılışına davet etti

2 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım'ı telefonla arayarak Tekirdağlılara seslendi. Vatandaşları 1915 Çanakkale Köprüsü'nün açılışına davet eden Erdoğan, "Bu köprü gelecek nesillere en büyük miras olacaktır" ifadelerini kullandı....Devamını oku
chp

CHP, Tanju Özcan ve Alim Karaca hakkında kararını verdi

4 ay önce

CHP Yüksek Disiplin Kurulundan, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'ya uyarı cezası çıktı....Devamını oku