Politika

Temel Karamollaoğlu: "Sorunların konuşulmasını engellememelidir"

2 hafta önce

karamollaoğlu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, emekli Amirallerin bildirisi üzerine açıklamada bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, emekli Amirallerin bildirisi üzerine açıklamada bulundu.

 

Düşünce ve ifade özgürlüğünün önemine dikkat çeken Temel Karamollaoğlu, sorunların konuşulmasının engellenmemesine dikkat çekti.Temel Karamollaoğlu şu ifadeleri kullandı:

 

“Ülkemizin önemli meselelerinin bütün toplumsal kesimler tarafından konuşulması, tartışılması faydalıdır. Meseleler tartışılırken meselenin özüne odaklanılmalıdır.

 

Toplumsal hafızalardaki travmaları, geçmiş kötü tecrübeleri hatırlatacak iletişim metodları toplumsal kutuplaşmaya hizmet edecektir.

 

Düşünce ve ifade özgürlüğü önemlidir. Sorumluluk sahibi herkes sorunlara odaklanmalı, toplumu kutuplaştıracak davranış kalıpları ile sorunların konuşulmasını engellememelidir.”

 İlgili konular

欧盟

AB, iklim yasasında uzlaştı: Hedef 2050

1 gün önce

Avrupa Birliği (AB) kurumları, birliğin 2050 yılına kadar iklime zararsız olma hedefini yasal olarak bağlayıcı kılacak iklim yasasında ve sera gazı emisyonlarının 2030'a kadar yüzde 55 azaltılması hedefinde uzlaşı sağladı....Devamını oku
erdoğan

Selvi: Erdoğan'ın bugün kabineyi açıklaması bekleniyor

4 hafta önce

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine değişikliğini bugün açıklamasının beklendiğini ileri sürdü....Devamını oku