Politika

Temel Karamollaoğlu'da 'erken seçim' dedi

6 gün önce

seçim

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, erken seçim tartışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, iktidara güvenin azaldığını belirterek, “Erken seçim, istikrar için önemlidir ve faydalıdır. Bugünkü şartlarda ama olur mu? ” diye ekledi.

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin düşüncelerini paylaştı.

 

Bir soru üzerine, seçim tartışmalarına da değinen Karamollaoğlu, iktidara güvenin kaybolduğunu ileri sürerek, “Erken seçim istikrar için önemlidir ve faydalıdır bugünkü şartlarda ama olur mu? Ben şahsen kaç kere söyledim; bir seneden önce seçimin olabileceğini düşünmüyorum” şeklinde beyanda bulundu.

 

Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çoklu baro sisteminde olduğu gibi Türk Tabipleri Birliği (TTB) ve diğer meslek kuruluşlarında da benzer çalışma yapılmasına yönelik açıklamalarını “Bu tip girişimlerin, Türkiye'de kutuplaşmayı artırma endişesi taşıdığım için bu kabil uygulamaları yersiz buluyorum ” diye cevapladı.İlgili konular

bahçeli

Karamollaoğlu'ndan Bahçeli’ye Victor Hugo’lu tepki

4 saat önce

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına Victor Hugo'nun "Siz yardım edilmiş yoksullar istiyorsunuz, biz ise ortadan kaldırılmış yoksulluk" dizeleri ile eleştiride bulundu....Devamını oku
portakal

Fatih Portakal erken seçim tahmini yaptı

1 hafta önce

Fatih Portakal YouTube kanalında son günlerde siyasette yoğunlaşan erken seçim tartışmalarını yorumladı....Devamını oku