Spor

TFF'den Maradona açıklaması

2 yıl önce

spor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), yaşamını yitiren Diego Armando Maradona anısınaTürkiye liglerinde hafta sonu oynanacak bütün resmi maçlarda saygı duruşunda bulunulacağını açıkladı.

TFF'den yapılan açıklama şu şekilde:

 

"Dünya futbolunun en büyük efsanelerinden biri olan Arjantinli Diego Armando Maradona, 60 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldı.

 

Meksika’da düzenlenen 1986 Dünya Kupası’nda ülkesi Arjantin ile şampiyonluk yaşayan Maradona, yeteneği ve gösterdiği performansla unutulmazlar arasında yer aldı.

 

Ziraat Türkiye Kupası'nda 26 Kasım günü ve 27, 28, 29 ve 30 Kasım tarihlerinde oynanacak tüm profesyonel lig müsabakaları öncesinde Maradona'nın anısına 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak.

 

Maradona’nın vefatı nedeniyle derin üzüntümüzü belirtir; ailesi, sevenleri, Arjantin Futbol Federasyonu ve dünya futbol ailesine başsağlığı dileriz.

 

Futbola yaptığın unutulmaz katkılar için sonsuz teşekkürler, huzur içinde yat Diego Maradona..."İlgili konular

MHK

MHK'da kaos büyüyor: Liste dışı kalan hakemler Tahkim'e gidiyor

1 yıl önce

TFF Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından liste dışı bırakılan 13 hakemden bir kısmı Tahkim Kurulu’na başvuracak....Devamını oku
tff

TFF, Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının ertelendiğini açıkladı

1 yıl önce

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), yoğun kış şartları nedeniyle Bölgesel Amatör Lig (BAL) müsabakalarının ertelendiğini açıkladı....Devamını oku