Politika

TRT ekranında Erdoğan konuşurken "ööööööiiiiiilllll" yazısına soruşturma!

1 ay önce

erdo

TRT Haber’de Cumhurbaşkanı ve AKP genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması aktarılırken ekranda skandal bir yazı yer aldı. Erdoğan’ın açıklamaları sırasında ekranda “Öööööööiiiiiillllll” şeklinde bir ifade yer alması sonrası TRT, yaptığı açıklamada soruşturma başlatıldığını duyurdu.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, TRT Haber’de dün gece yayınlanan 'Gece Bakışı' programında, konuşması aktarılırken ekranda beliren yazı dikkat çekti. TRT’nin programında Erdoğan’ın Cuma namazı çıkışı yaptığı açıklamalara yer verildi. Erdoğan’ın pandemiye yönelik yaptığı açıklamalar sırasında ekranda “Öööööööiiiiiillllll” şeklinde bir ifade yer aldı.


TRT, yazıya ilişkin soruşturma başlatıldığını belirterek şunları kaydetti: "TRT Haber kanalımızda yayınlanan Gece Bakışı programında kabulü mümkün olmayan bir şekilde anlamsız harf blokları ekrana yansıtılmıştır. Yaşanan olayın nedeni, olayda sorumluğu olan personelin tespiti ve gerekli idari cezanın belirlenmesi için hızlıca bir soruşturma başlatılmıştır. Söz konusu soruşturma ile ilgili tüm gelişmeler kamuoyuyla ayrıca paylaşılacaktır."

 

 İlgili konular

ikili

Erdoğan ve Bahçeli piknikte buluşacak

2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Sayın Devlet Bahçeli ile KKTC'ye gideceğiz ve Maraş'ta piknik yapacağız" dediği gezi bugün gerçekleşiyor....Devamını oku
erdogan-soylu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu mezar taşına ne yazdıracak?

2 ay önce

Süleyman Soylu'dan ilginç mezartaşı vasiyeti. Erdoğan sevgisini mezar taşına kazıyacak....Devamını oku