Dünya

Trump: Benden daha ünlü biri var, o da İsa Mesih

5 gün önce

trump

“Babam Hıristiyanlığı kurtardı” diyen oğul Eric Trump'ın ardından baba Donald Trump da kendisinden sadece İsa Mesih’in daha ünlü olduğunu söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Karolina eyaletinde düzenlediği miting sırasında kendisini İsa Mesih’le karşılaştırma yaptığı görüldü.

 

Sözü ünlülüğe ve tanınırlığa getiren Trump, “Geçen gün biri bana dedi ki 'Sen dünyada açık ara en ünlü kişisin.' Ben de 'Hayır, ben değilim...' dedim. 'O zaman kim?' diye sordular. 'İsa Mesih' dedim" diye cevap verdim.

 

Bu sözleri alkışlar ve tezahüratla karşılanan Trump, bu konuda 'İsa Mesih'le tartışmaya girmeyeceğini' söyleyip gökyüzüne baktı ve "Tanınırlık konusunda yanından bile geçemem" diyerek konuşmasını sürdürdü.

İlgili konular

trump

Trump: "Sudan'ı 'Terörü Destekleyen Ülkeler' listesinden çıkaracağım" dedi

1 gün önce

ABD Başkanı Donald Trump, Sudan'ın ABD'li terör kurbanlarına ve ailelerine 335 milyon dolar tazminat ödeyeceğini ve bu yapıldığında Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkaracağını açıkladı....Devamını oku
trump

Covid-19 tedavisi gören ABD Başkanı Trump taburcu oluyor

2 hafta önce

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkan ve 3 gün önce tedavisi için hastaneye kaldırılan ABD Başkanı Donald Trump, bugün taburcu olacağını duyurdu....Devamını oku