Dünya

Trump'ın oğlu da Koronavirüs'e yakalanmış

1 hafta önce

korona

ABD'nin First Lady'si Melania Trump 14 yaşındaki oğulları Barron'un da yeni tip Koronavirüs'e yakalandığını açıkladı. Melania Trump, ve Başkan Donald Trump da koronavirüse yakalanmıştı.

First Lady Melania Trump, Beyaz Saray'ın internet sitesinde hastalıkla mücadelesi sırasında yaşadıklarını anlatan bir yazı yayımladı. Melania Trump, oğlunun hiç semptom göstermediğini ve son testinin negatif çıktığını söyledi.

 


Trump çiftinin virüse yakalanmasının ardından Barron'a da test yapılmış ve negatif sonuç alınmıştı. Yapılan testler sonucunda, Melania Trump, Barron'a yapılan testin de pozitif çıktığını açıkladı.

 

Başkan Trump da kısa süre sonra yaptığı açıklamada oğlunun durumunun iyi olduğunu ve hastalığı çok kısa sürede atlattığını ifade etti.

 İlgili konular

dağ

AKP'li Hamza Dağ'ın Koronavirüs testi pozitif çıktı

4 gün önce

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, yeni tip koronavirüs'e yakalandığını duyurdu....Devamını oku
prof

Prof. Dr. Müftüoğlu: İtiraf edeyim ki böyle bir kuşku bende de var

1 ay önce

Hürriyet baş yazarı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, yeni tip Koronavirüs salgınında devam eden aşı çalışmalarına ilişkin kuşkularını ifade etti....Devamını oku