Magazin

Tuba Büyüküstün: Ben de aşkı çok seviyorum

2 yıl önce

tuba büyüküstün

2017'de aşk yaşamaya başladığı işletmeci Umut Evirgen'den temmuzda ayrılan oyuncu Tuba Büyüküstün'ün, önceki gün Instagram'da eski futbolcu Ali Güneş'le takipleşmesi aşk dedikodularını alevlendirdi. Büyüküstün'den konuyla ilgili açıklama geldi.

Oyuncu Tuba Büyüküstün, Instagram’da eski futbolcu Ali Güneş’i takip etmeye başladı. Güneş de, oyuncunun köpeğiyle yaptığı paylaşımına “Yakışıklı korsan” diye yorum yaptı.

 

İkili arasında çıkan aşk iddialarına ise Tuba Büyüküstün’den açıklama geldi:

 

* Hepimiz aşkı çok seviyoruz, biliyorum. İki insan birbirlerini sevsinler, aşık olsunlar, el ele çıkıp dolaşsınlar, onlara bakalım, içimiz mutlulukla dolsun. Bayılıyoruz.

* Ben de aşkı çok seviyorum. Ama aşk dediğimiz şey ya da bir ilişki, iki insan aynı yerde bulunduğunda oturup sohbet ettiğinde ya da birbirlerini sosyal medyadan takip ettiğinde olmuyor değil mi?

* Sosyal medya takibini aşka yormak çok romantik bir bakış açısının ürünü.

 İlgili konular

didem soydan

Soydan ve Deniz birlikte kameralara yakalandı

2 yıl önce

Oyuncu Burak Deniz ile Ünlü model Didem Soydan'ın birlikte olduğu öne sürüldü....Devamını oku
Charlize Theron'dan aşk hayatı ile ilgili bir açıklama

Charlize Theron'dan aşk hayatı ile ilgili bir açıklama

3 yıl önce

Son günlerde adı Brad Pitt ile anılan ünlü oyuncu Charlize Theron, yeni bir ilişkiye başlamaya hazır olduğunu söyledi. Aşk hayatı ile ilgili açıklama yapan Oscar ödüllü oyuncu kalbinin boş olduğunu söyledi....Devamını oku