Dünya

Turistleri taşıyan otobüs yanması sonucu 21 kişi hayatını kaybetti

3 yıl önce

Turistleri taşıyan otobüs yanması sonucu 21 kişi hayatını kaybetti


Meksika’nın güneyindeki sahil şehri Veracruz’da turistleri taşıyan otobüsün kamyonla çarpışması sonucu çıkan yangında 21 kişinin hayatını kaybettiği, 30 kişinin de yaralandığı bildirildi.

 

Veracruz Sivil Savunma Direktörü Roberto Hernandez, yaptığı açıklamada, Nogales ilçesinde yaşanan kazada, otobüste bulunan 21 kişinin hayatını kaybettiğini, 30 kişinin ise yaralandığını söyledi.

 

Kazanın, gezi otobüsüyle bir kamyonun çarpışması sonucu meydana geldiğini kaydeden Hernandez, çıkış kapılarını bloke edecek şekilde yana devrilen otobüsün alev aldığını ifade etti.

 

Hernandez, yaralıların yakındaki hastanelerde tedavi alındığını ancak can kaybının artmasından endişe edildiğini belirtti.


İlgili konular

taciz

Gaziantep'te Suriyelilerden turiste taciz

11 ay önce

Güney Koreli bir YouTuber Gaziantep'te çekim yaparken fiziki tacize uğradığı görüntüleri sosyal medyada paylaşınca gündem oldu....Devamını oku
turist

Edirne'ye alışveriş için 1 milyon Bulgar turist 

1 yıl önce

Türkiye'de artan döviz kurları sonrası yılbaşından bu yana özel araç ve turlar ile Kapıkule ve Hamzabeyli Sınır Kapısı'ndan 1 milyon Bulgar turist Edirne'ye giriş yaptı....Devamını oku