Gündem

Türk bayrağını koltuk örtüsü yaptılar!

5 gün önce

TÜRK BAYRAĞI

AKP Giresun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısını, liman sahası içinde bulunan devlete ait gümrük binasında dün yaptı.

Devletin binasını parti bayraklarıyla donatan AKP’lilere Millet İttifakı üyeleri olan CHP ve İYİ Parti temsilcilerinden tepki gelirken, toplantı sırasında AKP’lilerin bir skandalı daha ortaya çıktı.

 

Giresun'da Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nı devlete ait gümrük binasında yapan ve binayı parti bayraklarıyla donattığı için tepki çeken AKP, salonda da davetlilerin oturacağı koltukların üstüne Türk bayrağı ve parti bayrakları serdi.

 

TÜRK BAYRAĞINI KOLTUK ÖRTÜSÜ YAPTILAR

 

AKP Giresun İl Başkanlığına ait sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda toplantı salonunda partililerin oturacağı koltuklara Türk Bayrağı ve parti bayrakları serildi. Bazı partililer ise koltukta bulunan Türk bayrağını kaldırmadan oturdukları ve yaslandıkları görüldü. CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, AKP’lilerin Türk bayrağına saygısızlık yaptığını ve bunun suç olduğunu söyledi.

 

CHP SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

 

AKP’nin toplantısında Türk bayrağının koltuk örtüsü olarak kullanıldığını belirten Bektaş, “Gümrük Müdürlüğü binasındaki salonda Türk Bayrağımızı koltuk örtüsü gibi, salon süsü gibi kullananlara tek sözüm yok, onlardan beklenti içinde de değilim, olmayacağım da. Ancak itirazımıza rağmen göz yuman, sessiz kalan tüm mülki yetkililere açıkça söylüyorum, bu da ikinci bir utanç olarak koltuklarınızda kalsın” diyerek sosyal medya hesabından tepki gösterdi, Türk Bayrağı Kanunu’nun 7. maddesini paylaştı. Bektaş, AKP’liler hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.İlgili konular

Vahdet Erdoğan

Çekmeköy Belediyesi'nden 60 milyon TL'lik ihale

3 gün önce

Çekmeköy Belediyesi, eski AKP Çekmeköy İlçe Yöneticisi Vahdet Erdoğan’ın şirketine beş yılda 60 milyon TL’lik organizasyon ihalesi verdi....Devamını oku