Politika

Türkiye'de koronavirüs nedeniyle bir kişi daha yaşamını yitirdi

2 yıl önce

Türkiye'de koronavirüs nedeniyle bir kişi daha yaşamını yitirdi


Fahrettin Koca, Türkiye'de bir yurttaşın daha koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiğini bildirdi. Koca açıklamasında 93 yeni vakanın da olduğunu duyurdu.
 
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 1 yurttaşın daha yaşamını yitirdiğini bildirirken 93 yeni vakanın da olduğu bilgisini verdi. Yaşamını yitiren yurttaşın, 61 yaşında bir erkek olduğu ifade edildi. Bakan Koca'nın verdiği bilgilere göre Türkiye'de şu ana kadar koronavirüs nedeniyle toplamda 2 kişi yaşamını yitirirken vaka sayısı da 191'e yükselmiş oldu.
 
Fahrettin Koca'nın açıklaması şu şekilde;
 
"61 YAŞINDA erkek bir hastamızı kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Bugün sonuçlanan testler, tedbirlerin çok zorunlu olduğunu gösteriyor. Tanı konup tedavilerine başlanan 93 YENİ VAKAMIZ var. Hasta sayımız 191’e ulaştı. Riskin önünü birlikte keselim."


İlgili konular

Erdoğan ve Bakan Koca

Erdoğan ve Bakan Koca hakkında suç duyurusu

3 ay önce

Covid-19'la mücadele önlemlerin gevşetilmesinin ardından HKP, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında suç duyurusunda bulundu....Devamını oku
koca

Bakan Koca: Aşısız gençlerde hastaneye yatma oranı arttı

8 ay önce

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Covid-19 aşısı yaptırma çağrısını yineledi....Devamını oku