Teknoloji

Twitter Pelikancılara ait "BosphorusGlobal" hesabını askıya aldı 

1 hafta önce

pelikan

AKP içinde Pelikan olarak bilinen ekibin sosyal medya hesabı "BosphorusGlobal", Twitter tarafından askıya alındığı bildirildi.

 Twitter, AKP içindeki "Pelikancılar" adlı gruba ait olan "Bosphorus Global" adlı hesabı herhangi bir gerekçe gösterilmeden askıya alındığı açıklandı. 

 

Pelikan grubuna ait "Yekvücut" adlı sayfadan yapılan paylaşımda, askıya alınma işlemi "Bosphorus Global" hesabımız Twitter tarafından hiçbir gerekçe gösterilmeden askıya alınmıştır. Bu noktada hesabımızı tekrar geri almak için mücadelemize başlamış bulunuyoruz. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız" şeklinde duyuruldu.

 

Pelikancı ekipten Sabah yazarı Hilal Kaplan, engellemeye tepki gösterirken Pelikan ekibinin diğer sosyal medya hesaplarının takip edilmesi çağrısı yaptı.

 İlgili konular

akp istanbul

Cumhuriyet yazarı: AKP İstanbul’da Pelikan gitti, Milli Görüş geldi

16 saat önce

Odatv Haber Müdürü ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, AKP İstanbul İl Başkanlığı seçimini yorumladı. Terkoğlu, "AKP İstanbul’da Pelikan gitti, Milli Görüş geldi" düşüncesini dile getirdi....Devamını oku
kaplan

Hilal Kaplan: Amerikan Başkanı’na  yaptıklarını ülkemizde de uygulayacaklar

1 ay önce

Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, Twitter ve Facebook'un Trump'ın paylaşımlarını kısıtlamasına yaptığı yorum,"ağzındaki baklayı çıkardı" yorumlarına neden oldu. Yapılan yorumlarda Kaplan'a, "Siz de seçimi kaybettiğinizde aynısını mı yapacaksınız" denildi....Devamını oku