Magazin

Ünlü popçu Serpil Barlas hayata veda etti

2 hafta önce

barlas

Türk pop müziğinin yıldızlarından Serpil Barlas, 64 yaşında vefat ederken, Barlas'ın kalbindeki ritim bozukluğuna bağlı kalp yetmezliği sebebiyle yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Bir dönem Türk Pop Müziği'ne damgasını vuran Serpil Barlas'ın dün gece saat 23.00 sularında, Beşiktaş'taki evinde akşam yemeğinin ardından kalbindeki ritim bozukluğuna bağlı kalp yetmezliğinden hayatını kaybettiği bilgisi paylaşıldı.

 

Serpil Barlas'ın cenazesi, 22 Şubat Pazartesi günü Feriköy Mezarlığı'nda anneannesi Macide Balkış'ın bulunduğu aile kabristanına defnedilecek.

 

Özellikle 1980'li yıllarda seslendirdiği şarkılarla büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmış, üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle de gündem yaratan Barlas, Uzun yıllardır Amerika'da yaşadı.

 

Serpil Barlas, müzik çalışmalarına orada devam etmişti. Ünlü kompozitör Uğur Dikmen ile evli olan Barlas, aynı zamanda Türk Sanat Müziği'nin assolistlerinden Aysel İpar'ın da kızıydı. Son olarak bir single hazırlıkları içinde olan sanatçı, Nisan ayında stüdyoya girmeyi planlıyordu.İlgili konular

sandal

Mustafa Sandal, villasını 29 milyon liraya satışa çıkardı

10 ay önce

Mustafa Sandal 650 metrekare büyüklüğündeki 4 katlı villasını yaklaşık 4 milyon 131 bin dolara satışa çıkardı. Villanın 6 odası, 2 salonu bulunuyor....Devamını oku