Dünya

Whatsapp'ta videoyla 'Ailemi öldürdüm' itirafı

3 yıl önce

Whatsapp'ta videoyla 'Ailemi öldürdüm' itirafı

Hindistan’da bir süredir işsiz olduğu bilinen bir adam, eşi ve 3 çocuğunu öldürdükten sonra, Whatsapp’taki aile grubunda itiraf videosu yayınladı.

Hindistan’da bir süredir işsiz kaldığı belirtilen bir kişi, eşi ve 3 çocuğunu öldürdükten sonra, Whatsapp’taki aile grubunda itiraf videosu paylaştı.

 

Acı olay Hindistan’ın Uttar Padesh eyaletinde bulunan Ghaziabad kentinin Indirapuram semtinde gerçekleşti.

 5 aydır işsiz olduğu bilinen ​yazılım mühendisi Sumit Kumar, eşi Anshu Bala'yı, 5 yaşındaki oğlu Prathmesh ile ikiz çocukları 4 yaşındaki Aarav ve Aakriti'yi katletti.

Cinayetlerin ardından Whatsapp’taki aile grubunda bir video paylaşan Sumit Kumar, ailesine ekonomik olarak destek veremediğini, bu sebeple de içeceklerine sakinleştirici kattığı ailesini sonra keskin objelerle öldürdüğünü itiraf etti. 

Görüntüyü izleyen Kumar’ın kız kardeşi durumu akrabaları olan Pankaj Singh’e bildirdi. Eve giden Singh, kapının kilitli olduğunu görünce polise haber verdi. Polisler eve girdiklerinde cesetlerle karşılaştı.

Kumar’ın en son  bina girişinin yakınlarında gece geç saatlerde sigara içerken görüldüğü ve polisin Kumar’ı aradığı bildirildi.İlgili konular

Omicron

Omicron önlemleri kapsamında karantina kısıtlamalartı arttı

9 ay önce

Japonya, yeni tip koronavirüsün Omicron varyantı sebebiyle 3 ülke ve ABD'nin 4 eyaletinden ülkeye giriş yapan yolcuların karantina koşullarını artırdı....Devamını oku