Politika

Ya tutuklarsınız ya da çöplükten toplarsınız

2 yıl önce

Ya tutuklarsınız ya da çöplükten toplarsınız


Atatürk düşmanlığıyla bilinen yazar Fatih Tezcan’dan Cumhuriyet Bayramı için Yeni Şafak gazetesinde bulunan reklama skandal bir tepki geldi. Tezcan'a sosyal medyada hesabında sert tepki gösteren İYİ Partili Mehmet Aslan 'Ya tutuklarsınız ya da çöplükten toplarsınız' ifadelerini kullandı.
 
İYİ Partili Mehmet Aslan, Twitter hesabından Yeni Şafak gazetesinin 29 Ekim’e özel hazırlanan manşetini eleştirip, ‘Cumhuriyet’i getiriyorum’ yalanıyla başa geçtikten sonra Devlet ve Millet düşmanlarına verdiği sözlerin gereği olarak 15 sene Cumhur’dan kaçan, Millet’in Egemenliği’nden rakı bardaklarına sığınan bir İslâm Düşmanını, 3 kuruş için tepenize oturtmaya değer miydi’ ifadelerini kullanan Fatih Tezcan’a sert tepki gösterdi.
 
Aslan, Tezcan’ın paylaşımıyla ilgili olarak “Bu vatan haini şerefsizi ya tutuklarsınız ya da çöplükten toplarsınız” ifadelerini kullandı.
 

 İlgili konular

tezcan

Fatih Tezcan: Tam siper yatın lağım patlayacak

1 yıl önce

AKP’ye yakınlığı ile bilinen Fatih Tezcan, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda Sedat Peker’in ortaya saçtığı iddiaların buzdağının görünen kısmı olduğunu söyledi. AKP içerisinde fırtınalar koptuğunu belirten Tezcan, “Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz, Sedat Peker hiçbir şey konuşmadı. Lağım bir gün patlar” dedi....Devamını oku
sinan mert

Erdoğan eriyor, acilen gündem lazım!

2 yıl önce

Koronavirüs krizinin sebep olduğu toplumsal rahatsızlık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uykularını kaçırmış olacak ki, son günlerde akla hayale gelmedik haberler yayınlanmaya başlandı....Devamını oku