Kültür-Sanat

Yeni “Dexter” sezonuna dair ilk detaylar belli oldu

5 gün önce

dexter

2013’te kimseyi tatmin etmeyen bir final sezonuyla ekranlara veda eden Dexter’ın sekiz yıl sonra gelecek yeni bölümleriyle ilgili ilk detaylar paylaşıldı.

Dizide Dexter karakterine hayat veren oyuncu Michael C. Hall ve ilk dört sezonun yapımcısı Clyde Phillips’in projede yer alacağı daha önce açıklanmıştı. Clyde Phillips, yeni sezonla ilgili ilk açıklamasında 2013’teki finalden kendisinin de Michael C. Hall’un da memnun olmadığını belirtmişti.

 

DEXTER 10 YIL SONRA MIAMI’DE


Phillips’in bu açıklamalarının üzerinden çok geçmeden yeni sezona dair bazı detaylr da ortaya çıkmaya başladı. Buna göre, 2013’teki finalde Oregon’da orman işçiliği yapan Dexter yeniden Miami’ye dönmüş olacak. Dexter’ın birçok katili sularına bıraktığı Bay Harbour’a farkli bir isimle döneceği yeni sezondaki olaylar, 2013’teki final bölümünün 10 yıl sonrasında geçecek.


Bir yandan dizinin detayları yavaş yavaş belli olurken bir yandan da prodüksiyon süreci devam ediyor. Bu konuda gelen son bilgi ise Marcos Siega’nın yürütücü yapımcı olarak ekibe katıldığı. Daha önce iki Dexter bölümü çekmiş olan Siega, 10 bölüm olacağı açıklanan yeni sezonun 6 bölümünü de yönetecek. Siega daha önce True Blood, Blindspot ve The Following gibi çok izlenen dizilerde de bazı bölümleri yönetmişti.İlgili konular

sansür

Yeni Akit'ten Hande Erçel'e sansür!

5 gün önce

Yeni Akit gazetesinden skandal sandür! FOX TV'de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinden çekilmiş bir karede oyuncu Hande Erçel'in elbisesi Yeni Akit gazetesi tarafından sansürlendi....Devamını oku
show

Show TV'nin iddialı dizisi için final kararı

3 hafta önce

Show TV'nin iddialı ‘Şeref Sözü’ dizisi için şok final kararı....Devamını oku