Kültür-Sanat

Yeni “Dexter” sezonuna dair ilk detaylar belli oldu

2 yıl önce

dexter

2013’te kimseyi tatmin etmeyen bir final sezonuyla ekranlara veda eden Dexter’ın sekiz yıl sonra gelecek yeni bölümleriyle ilgili ilk detaylar paylaşıldı.

Dizide Dexter karakterine hayat veren oyuncu Michael C. Hall ve ilk dört sezonun yapımcısı Clyde Phillips’in projede yer alacağı daha önce açıklanmıştı. Clyde Phillips, yeni sezonla ilgili ilk açıklamasında 2013’teki finalden kendisinin de Michael C. Hall’un da memnun olmadığını belirtmişti.

 

DEXTER 10 YIL SONRA MIAMI’DE


Phillips’in bu açıklamalarının üzerinden çok geçmeden yeni sezona dair bazı detaylr da ortaya çıkmaya başladı. Buna göre, 2013’teki finalde Oregon’da orman işçiliği yapan Dexter yeniden Miami’ye dönmüş olacak. Dexter’ın birçok katili sularına bıraktığı Bay Harbour’a farkli bir isimle döneceği yeni sezondaki olaylar, 2013’teki final bölümünün 10 yıl sonrasında geçecek.


Bir yandan dizinin detayları yavaş yavaş belli olurken bir yandan da prodüksiyon süreci devam ediyor. Bu konuda gelen son bilgi ise Marcos Siega’nın yürütücü yapımcı olarak ekibe katıldığı. Daha önce iki Dexter bölümü çekmiş olan Siega, 10 bölüm olacağı açıklanan yeni sezonun 6 bölümünü de yönetecek. Siega daha önce True Blood, Blindspot ve The Following gibi çok izlenen dizilerde de bazı bölümleri yönetmişti.İlgili konular

Birleşik Arap Emirlikleri Türkiye

BAE'den Türkiye ile ilgili yeni bir adım daha

1 yıl önce

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Türk dizilerine uyguladığı yasağın kaldırıldığını duyurdu....Devamını oku