Politika

"Yenikapı sergisi iktidarı delirtti, Ekrem’in de 18 yıl hapsi istenir"

2 yıl önce

"Yenikapı sergisi iktidarı delirtti, Ekrem’in de 18 yıl hapsi istenir"


Sözcü gazetesi yazarı Necati Doğru, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Yenikapı’da ihtiyaç fazlası araçları sergilemesini yorumladı. Necati Doğru, “Yenikapı sergisi iktidarı delirtti. Canan’a 9 yıl verildi. Ekrem’e 18 yıl istenir” dedi.

 

 
Doğru'nun yazısının ilgili bölümü şöyle: 

 

"Ekrem İmamoğlu “İsrafı önleyeceğiz, tasarruf bizim ibadetimiz olacak” sözünü verdi. Bu sözün gereği olarak gazeteciler ile TV muhabirleri, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu işe otobüsle gidip gelmeye başladı…” diye haber yapacakları günü bekliyor. İstanbul halkı da “Belediyenin daire müdürü işe metro ile gidip geliyor…” diye haber okumak istiyor.

İlk örnek adım!

CHP belediyelerinden gelmeli. “Devlet malı deniz… bal tutan parmak yalar…” çürümüş kültürü bitmeli, bitirilmeli. Yenikapı sergisi ilk meyvesini CHP belediyeciliğinin örnekleri ile vermeli.

Bekliyoruz.

 

Yenikapı sergisi!

İktidarı delirtti.

Canan'a 9 yıl verildi.

Ekrem'e 18 yıl istenir!

“İstanbul'a da kayyum” diye tempo yükseltiyorlar. CHP belediyeciliği, hizmeti bir santim aksatmadan, “makam aracı saltanatını”  bitirirse “hapis ve kayyum iştahları” boğazlarda düğümlenir"


İlgili konular

ayçiçek

İBB Başkanı İmamoğlu, yağlık ayçiçeği tohumu desteği verileceğini duyurdu 

3 ay önce

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından "ayçiçek yağı" paylaşımı yaptı....Devamını oku