Politika

Yerel seçim anketine göre Cumhur İttifakı 6 ili daha kaybediyor

2 gün önce

anket

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz, yapılan son ankette AKP ve MHP'nin 5 büyükşehir ve 1 il belediyesini daha kaybedeceğini söyledi.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde başta İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya, gibi büyükşehirleri kaybeden AKP ve MHP olası bir yerel seçimde 6 büyükşehir ve il belediyesini daha kaybedeceği görülüyor.

 

Kemal Özkiraz kişisel Youtube kanalında bugün belediye seçimi olsa AKP'nin elindeki Bursa, Balıkesir, Denizli, Uşak ve Samsun belediyeleri ile MHP'nin elindeki Manisa Belediyesi'nin CHP ve İYİ Parti'ye geçeceğini bildirdi.

 

Kemal Özkiraz, AKP ve MHP'nin kaybedeceği CHP ve İYİ Parti'ye geçecek olan belediyeleri sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şöyle duyurdu:

 

"Bugün seçim olsaydı

 

BURSA, BALIKESİR CHP'YE

 

MANİSA, SAMSUN,DENİZLİ ve UŞAK İYİ PARTİYE GEÇECEK DURUMDA.

 

HÜKÜMETİN PERFORMANSI BELEDİYELERE DE YANSIYOR."İlgili konular

erdoğan

Erdoğan'dan Arınç'a tepki: Yeni fitne ateşi yakılmaya çalışılıyor

2 gün önce

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bülent Arınç'ın Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş ile ilgili açıklamalarına ilişkin, "Bizimle asla ilgisi olmayan kimi bireysel açıklamalar ile reform gündemimize yaptığımız vurgular bahane edilerek yeni fitne ateşi yakılmaya çalışıldığını görüyoruz" diyerek tepki gösterdi....Devamını oku
çalışan

Çalışanların yüzde 64'ü işini kaybetmekten endişeli

1 ay önce

Türkiye’de önümüzdeki 1 yıl içerisinde işini kaybetme korkusu yaşayanların oranı yüzde 64’e yükseldi....Devamını oku