Gündem

Yurtdışına çıktığı iddia edilen Çakıcı'dan flaş açıklama

1 ay önce

çakıcı

Alaattin Çakıcı’nın Türkiye’deki durum ‘normalleşene’ kadar yurt dışına çıktığı ileri sürülmüştü. Çakıcı iddialar hakkında açıklamada bulundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in kendisinin de parçası olduğu mafya-siyaset-sermaye ilişkileri hakkındaki iddiaları ülkenin gündemini oluşturmaya devam ederken Alaattin Çakıcı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şunları söyledi:


"Batı ve okyanus ötesi İsrail ortaklaşa ülkemizde çirkin bir senaryo ile yerli işbirlikçilerini devreye sokarak günlerdir bu çirkin oyunu izlemekteyiz. Basın, sosyal medya ve televizyonlarda devletimizin beka sorunu var iken sürekli batının devreye soktuğu bu çirkin oyunda her konuda gündeme dolaylı da olsa getiriliyorum.

 

Bunu gündeme getiren sözde basın mensupları bir haberlerinde de "Alaattin Çakıcı Kıbrıs'a gönderildi" diyorlar. Ben şu an özgür bir vatandaşım, Kıbrıs'a da ve dünyanın her yerine de gidebilirim. Bu kimsenin sorunu değilken niye bu kadar sorun ediliyor."

 İlgili konular

Bakan Akar

Bakan Akar: Üç-beş kullanılmış uçakla güç dengeleri değişmez

1 gün önce

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yunanistan'a tepki göstererek, "Üç-beş kullanılmış uçakla güç dengelerinin değişmesi söz konusu değil" dedi....Devamını oku
karamollaoğlu

Karamollaoğlu, Oğuzhan Asiltürk'ün Kıbrıs'a gitmesi hakkında konuştu

1 hafta önce

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'la birlikte KKTC'ye giden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk hakkında konuştu. ...Devamını oku