Dünya

Pinnacle Genel Müdürü Yıldırım’dan, Belediye Başkanı’na ziyaret

2 hafta önce

Pinnacle Genel Müdürü Yıldırım’dan, Belediye Başkanı’na ziyaret

Uzun yıllardan bu yana Adelaide ‘de faaliyette bulunun Pinnacle  Koleji Genel Müdürü Deniz Yıldırım ve Halkla İlişkiler Direktörü Dr. Mehmet Aslan, Salisbury Bölgesi Belediye Başkanı Gillian Aldridge’a bir nezaket ziyaretinde bulundular.
 
Ziyaret, sıcak ve samimi bir ortamda geçekleşti. Görüşmede eğitim kurum olarak şimdiye kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Pinnacle  Koleji Genel Müdürü Yıldırım, yeni hizmete sokulan üçüncü kampüsle eğitim faaliyetinin genişlediğini belirtti.
 
Yıldırım, Adelaide’de yeni göreve başlayan Dr. Mehmet Aslan’ın, uzun yıllar okul yöneticiliğini yaptığını ve önemli bir tecrübeye sahip olduğunu belirterek, başta Belediye olmak üzere diğer tüm kurum ve kuruluşlarla, ilişkilerin daha da güçlendirilerek geliştirileceğini kaydetti.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Gillian Aldridge da, eğitimin önemine dikkat çekti. Başkan Aldridge, Belediye ile Pinnacle College arasında işbirliğinin önemine işaret etti. İmkanlar dahilinde her eğitim kurumuna yapıldığı gibi Pinnacle Koleji(ne her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.


Yorumlar için veri yok!

İlgili konular

Erdoğan'dan atama kararları Resmî Gazete'de

Erdoğan'dan atama kararları Resmî Gazete'de

4 saat önce

Cumhurbaşkanı Atama Kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.   Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Cumhurbaşkanlığı...Devamını oku